FirePro brannslokkeanlegg beskytter ditt datarom ved brann. Anlegget utløses automatisk og aktiverer brannslokking raskt og effektivt slik at det beskytter datautstyr i rommet.
Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp

FirePro brannslokkeanlegg beskytter ditt datarom ved brann. Anlegget utløses automatisk og aktiverer brannslokking raskt og effektivt slik at det beskytter datautstyr i rommet.
Vi er en ledende aktør på det norske markedet med Aerosol brannslokkeanlegg. Vi prosjekterer, leverer og monterer FirePro Aerosol, miljøvennlig brannslokkegass og brannslokkesystemer. Vi tilpasser systemer slik at det beskytter objekter i tilfelle brann.
Vi utfører beregninger av mengden Aerosol som må benyttes for en sikker beskyttelse av dine verdier med trygge sikkerhets faktorer ivaretatt.
FirePro Aerosol er markedets beste aerosol brannslokkegass med opptil 15 års levetid. FirePro er også det best dokumenterte Aerosolet slokkemiddel på markedet med en rekke godkjenninger, sertifikater og testrapporter. FirePro inneholder ingen pyrotekniske bestanddeler som ved visse omstendigheter kan gjøre produktet ustabilt og redusere sin slokkeeffekt.

FirePro har mange bruksområder:
| Handlekurven er tom | |
| Sum: | Kr 0,- |
| Vis kurvTøm kurv | Registrer degLogg inn |
Vi prosjekterer, leverer og monterer FirePro aerosol, miljøvennlig brannslukker og brannslokkesystem i forskjellige størrelser tilpasset de fleste formål.

Buskerud Brannservice AS er
Autorisert FirePro forhandler nr. 1 i Norge.
Produktet heter FirePro® og er basert på aerosol gass. Den inneholder nitrogenforbindelser som forgifter brannen uten å være farlig for omgivelsene. Gassen kan pustes inn uten å gjøre noen skade, og er heller ikke skadelig for miljø og andre omgivelser.
Tlf.: +47 32 82 08 52 - Faks.: +47 32 82 48 75 - E-post: post@buskerud-brannservice.no