Alfa uniformsko til forsvaret, uniformert personell, politi, ambulansepersonell, vaktselskaper og "helt vanlige personer" med høye krav til kvalitet. Du kan handle Alfa sko og støvler direkte fra vår nettbutikk.
Hopp over tips en venn - Hovedinnhold - Topp
Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp
Her er det, som navnet antyder, en rekke ulike sko og støvler til uniformerte yrker som vektere, militære, parkeringsvakter, politi osv. Du finner f.eks. noe så sjeldent som en ekte, randsydd sko – Alfa er Nord-Europas eneste skofabrikk som holder fast ved denne edle kunsten å lage sko på.
Her finnes også den Originale Militærstøvelen, utviklet for det norske forsvaret allerede i 1976, og som fungerer like godt i minus 30°C på Finnmarksvidda som for fredsbevarende styrker i varmere strøk. Nettopp evnen til å være komfortabel under vekslende forhold er et av adelsmerkene for en velgjort og gjennomtenkt støvel!
NB. Vi har kun presentert et lite utvalg Alfa sko så kontakt oss hvis den modellen du ønsker ikke er tilgjengelig fra nettbutikken.
Modelloversikt kan du finne på Alfa Sko sine nettsider.
Se også Alfa arbeidssko Alfa sikkerhetssko Alfa spesialsko
Alle priser i nettbutikken er inkl. 25% mva.
| Handlekurven er tom | |
| Sum: | Kr 0,- |
| Vis kurvTøm kurv | Registrer degLogg inn |
Tlf.: +47 32 82 08 52 - Faks.: +47 32 82 48 75 - E-post: post@buskerud-brannservice.no